درباره ما 

YDP یکی از تامین کنندگان حرفه ای و با تجربه اجزاع و قطعات خودرو  برای وسایل نقلیه تجاری و سواری شخصی در جهان میباشد.

کیفیت بالای محصولات و قیمتهای رقابتی همراه با ارائه خدمات حرفه ای باعث شده YDP بعنوان یک شرکت خوش نام و با سابقه در بازار جهانی لوازم یدکی به طور پویا مشغول فعالیت باشد.

YDP با بهرگیری از تیم قدرتمند مدیریتی و فنی خود در زمینه ارائه خدمات سودمند به مشتریان ، همواره موجب رضایت کامل در بین مشتریان و مصرف کنندگان این محصول خود بوده است .

در YDP افتخار ما ارائه خدمات مبتنی بر دانش فنی و تجربه اجرایی می باشد و بر مبنای رسیدن به کیفیت واقعی در ارائه خدمات به مشتریان این شرکت را بنیان گذاری نموده ایم ، و تمام سعی ما ایجاد خدماتی حرفه ای ، و ایجاد ارزش افزوده بر مبنای سود متقابل میباشد.

مدیران فروش مجرب ، تیمهای مدیریت محصول ، مدیران تحقیقات بازار ، در تلاش برای ارتقاء مسایل فنی و اطلاعات کاربردی آماده خدمتگذاری به مصرف کنندگان محترم میباشند.

طراحی و بکارگیری ابزارهای مختلف جهت حمایت از شبکه فروش همچون تبلیغات و کالاهای تبلیغاتی از دیگرخدمات این شرکت محسوب میگردد.

بازار هدف یکی از مهم ترین پارامترهای ملاحظات ما میباشد و تلاش ما جهت به اثبات رسیدن این شعار است که استانداردهای کیفیت محصولات ما همانی است که شما از ما انتظار دارید.