تحویل کالا

ما ایمیل شما را دریافت میکنیم ، این ایمیل شامل شماره ردیابی میباشد ، بنابراین میتوانید آن را بطور آنلاین و در محل خودتان ردیابی کنید ، همچنین میتوانید از تاییدیه تحویل کالا به صورت ارسال پیامک به گوشی همراهتان استفاده کنید.

مهلت تحویل

زمان تحویل کالا روی صفحه محصول تعیین شده است و به شما نشان میدهد که کالا در چه مدت زمانی به شما تحویل داده خواهد شد. اگر زمان آن قبل از ساعت یک بعد از ظهر تعیین شده باشد، بعد از بررسی لازم کالا، سفارش شما همان روز حمل خواهد شد و در همان روز به شما تحویل داده خواهد شد. و سفارشهایی که بعد از ساعت 4 بعد از ظهر دریافت شده باشد معمولاٌ فردای همان روز ارسال خواهد شد.

اگر موردی نباشد ، ممکن است چند ساعتی تاخیر هنگام رسیگی کردن به کالاها بوجود آید. اگر قادر به آماده کردن سفارش شما نباشیم ایمیلی را جهت اطلاع رسانی به شما خواهیم داد.

لطفاٌ توجه کنید که در بعضی از شرایط کم شمار ، در طول زمانهای پر مشغله همیشه این امکان وجود ندارد که سفارشات شما را در همان روز ارسال نماییم.

کالاهایی که در انبار موجود نمیباشد در طول 8 الی 12 هفته به شما ارسال میگردد. اگر این زمان تحویل برای شما طولانی است، میتوانیم از طریق فکس یا ایمیل با ما ارتباط برقرار کرده تا تاریخ تقریبی تحویل کالا را به شما اطلاع دهیم.

لطفاٌ توجه کنید : خدمات تحویل کالا در مکانهای محدودی در طول مدت زمان 8 الی 12 هفته انجام نمیگیرد. خواهشمند است ازبا کارشناسان فروش شرکت هماهنگی نمایید.